Kohalolek

img 0664

I M E L I N E…

Ma tunnen iga päevaga üha enam midagi, mida võiks vast sõnastada nii – Looja!
Paiguta mind selles imepärases maailmas sinna, kus on minu tee ja töö ja kutsumus!
Siin pole midagi kohasemat, kui kohalolek selles elavas imes.
Keset kordumatut ja kirjeldamatut ilu imet igal pool.
Et ma saaksin ennast kogeda lihtsalt omal kohal, mida armastab ja tunnistab kogu tervik!

Ja seda just kui minu teadvuse valmisolekut kulgeda kooskõlas ja usalduses loojaga.

Mitte, et see enne poleks nii olnud.
Minu inimlik valmisolek on kasvanud.
Minu silmad on kasvanud.
Kogemused on pidanud mind sügavalt puudutama, hetked äratama, et ma saaksin ilmutada oma vaba tahet.
Inimlikku äratundmist ja vaba tahet, mis lubab alistuda.
Mis lubab kahtlusel ja vastupanul ammenduda.
Ilusat Jaanipäeva!

Kiss the Rain


img 1638
Scroll to Top